Ak nie ste v súlade s vašim telom, tak idete sami proti sebe a svojmu úspechu. Nemôžete odhaliť a načrieť do vášho potenciálu, ak zanedbávate telo a zdravý životný štýl. Je to podobné, ako by ste stavali dom a nemali postavené základy. V tomto záverečnom bloku nastavíte vaše zdravie tak, aby sa stalo vašim životným štýlom s prihliadnutím na vaše unikátne telo.

Tréningom vás povedie mentorka Nela Sullens. Sama prešla kus sveta, kde nazbierala veľa hodnotných skúseností, o ktoré sa chce podeliť a posúvať ľudí za hranice svojich obmedzení. Je nadšencom pre transformáciu a verí, že zdravie a krásna postava je len výsledkom harmonicky nastaveného životného štýlu. Život vidí komplexne a prepája jednotlivé oblasti, kde všetko navzájom súvisí. Pomáha ľuďom transformovať život cez vzťah k sebe, kde pohyb, výživné jedlo a zdravá myseľ otvorí dvere k viere vo vlastné sily a uskutočňovanie svojich snov.

Nela pôsobí v oblasti fitness a zdravého životného štýlu už od roku 2004. Prostredníctvom online mentoring a koučingu pôsobí medzinárodne, ale osobne ju nájdete na Slovensku najmä v okolí Trnavy na poradenstvo a osobný tréning. Vytvára komplexné programy na mieru a pripravuje aj skupinové online programy, náučné videá a fitness recepty.


Zoznam webinárov a workshopov v tomto mesiaci

Tu získate priamy prístup na jednotlivé udalosti v kalendári (alebo cez menu Webináre / Kalendár):