Bez kvalitných základov nemôže stáť žiadny dom. Rovnako je to aj s vašim úspechom. Preto v prvom bloku ukotvíme vašu hlavu, telo a dušu v súlade s vašimi unikátnymi talentami a vytvoríme tak základ na ceste k Mysleniu prvej ligy.


Zoznam webinárov a workshopov v tomto mesiaci

Tu získate priamy prístup na jednotlivé udalosti v kalendári (alebo cez menu Webináre / Kalendár):


POZOR, NEPREHLIADNITE TIETO ZMENY

Po workshope 14.11.2017 nastanú zmeny na tejto stránke, a tým aj miesta, na ktorom sa prihlasujete na webináre. Vytvorili sme pre vás prehľadnejšie usporiadanie všetkých udalostí v členskej sekcii prostredníctvom KALENDÁRA. Nastávajúcich udalostí, ale aj tých, ktoré už prebehli.

Ako sa do kalendára dostanete? Jednoducho, presuňte kurzor myši na horné menu “Webináre” a kliknite na podmenu, ktoré sa rozbalí – “Kalendár”. Otvorí sa vám klasický kalendár v zobrazení aktuálneho mesiaca. Vrátiť sa o mesiac späť môžete kliknutím na odkaz mesiaca, ktorý je v ľavej hornej časti zobrazenia mesiaca.

Na stránku danej udalosti sa dostanete kliknutím na jej odkaz v príslušný deň (väčšinou v utorok). Medzi udalosťami sa pohybujete podobne, vľavo a vpravo, dole alebo hore máte odkazy na predošlé alebo ďalšie udalosti.

Na tejto stránke zostane iba stručný prehľad udalostí v danom mesiaci, tak ako to vidíte vyššie. Aj odtiaľto sa dostanete do kalendára príslušnej udalosti. Je to takto oveľa prehľadnejšie.

NEZABÚDAJTE prosím na PRAVIDELNÉ elektronické vypĺňanie nasledovných formulárov čo najskôr po ukončení udalostí – onedlho vám pošleme mesačný rozpis vašich činností:

  1. urobiť príslušné cvičenie
  2. stiahnuť si a naštudovať pracovný zošit
  3. dať nám anonymnú spätnú väzbu

Samozrejme webinár otázok a odpovedí bude obsahovať iba anonymnú spätnú väzbu (3).

A ešte 1 informácia – pripravujeme pre vás 1. živé stretnutie ľudí s myslením prvej ligy v Bratislave, 25.11.2017. Pre vás ako členov MPL klubu je vstup zdarma – viac informácií tu.